14 Şubat, 2009

DİLBER HALA (ELMAS ÖZAYCAN) BERESİ

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com Image hosted by servimg.com

Derya Baykal'da da gösterilen bir bere.örmeyi düşünmüyordum.ama birden heves geldi ve öreyim dedim.Yapılışı çok basit aslında .Küçük atraksiyonları dışında çok oyalayıcı değil.
önce üst kısmını kare şeklinde örüyoruz.Benim içim kartopu -gonca idi.biraz kalın bir olması şapkayı diri tutuyor.2,5 numarada tığ kullandım.
kare için ilk önce yeteri kadar zincir çekip ilk sırada 35 trabzan yaptım.ve daha sonra http://nagice.blogspot.com/search?q=detay adresindeki DETAY başlığında da gösterdiğim şekilde ilmekleri alttan alarak ördüm.
kare bittikten sonra yandan başlıyarak hem direk hemde boşluklarından trabzan yaptım.ve yine yukarıdaki gibi örneği ile devam ettim.bittikten sonra arka kısımı toplayarak büzgü havasını verdim.çiçeklerini yapıp diktim.

7 yorum:

mehta dedi ki...

Nice Stuff!

Commendable Blog indeed!

Dear Blogger, need your valuable feedback for:

www.octandigital.com

Regards,
Mehta

berrince dedi ki...

ya süper güzel olmuş ellerine sağlık
sevgiler
www.berrince.com

ELBİSTANLI dedi ki...

Uzaklardan bir dost buldum, kalpten kalbe köprü kurdum, yüreği sevgi dolu, yolu mutluluk yolu sevdiği kadar sevilsin, o dost asla ÜZÜLMESİN..güzel bir haftaya başlaman dileğiyle hayırlı geceler canım..

mavis62 dedi ki...

eline sağlk arkadaşım.çok güzel olmuş.

zehra dedi ki...

canım çok güzel olöuş bu berevalla bayıldım ellerine sağlık çok öpüyorum

日月神教-向左使 dedi ki...

AV,無碼,a片免費看,自拍貼圖,伊莉,微風論壇,成人聊天室,成人電影,成人文學,成人貼圖區,成人網站,一葉情貼圖片區,色情漫畫,言情小說,情色論壇,臺灣情色網,色情影片,色情,成人影城,080視訊聊天室,a片,A漫,h漫,麗的色遊戲,同志色教館,AV女優,SEX,咆哮小老鼠,85cc免費影片,正妹牆,ut聊天室,豆豆聊天室,聊天室,情色小說,aio,成人,微風成人,做愛,成人貼圖,18成人,嘟嘟成人網,aio交友愛情館,情色文學,色情小說,色情網站,情色,A片下載,嘟嘟情人色網,成人影片,成人圖片,成人文章,成人小說,成人漫畫,視訊聊天室,性愛,性感影片,正妹,聊天室,
情色論壇

sandra santos dedi ki...

merhaba iyi günler, ben mümkünse bana bu şapka aq sevdi yardımcı istiyorum ama oldukça anlayamıyorum, öyle görünüyor ki bir meydanda yapılır? paanhados biter? sonra çiçek toplamaya edebiliyoruz işinizi dilimde emin yanlış yazılmış muhteşem bir bahane ama ben google yazdı
Portekiz Günaydın.

Related Posts with Thumbnails
Related Posts with Thumbnails