07 Ekim, 2009

CİMCİMEhttp://nagice.blogspot.com/2009/01/papatya-alim.html papatya şalımın motiflerinden .Gövde 8 motif-4 sıradan oluşuyor.omuz kısmıda delik olarak örüldü.çok basit çok şık bir yelek.kızlar için ideal.

7 yorum:

Adsız dedi ki...

Değerli blog dostlarım, Ekim ayı Eskileri Değerlendirme Etkinliği sizlerin de katkılarıyla benim blogumda yapılacaktır, mümkün olursa sizlerden bir ricam olacak, etkinlik fotoğraflarınızı photoshop yapılmamış orjinal halleriyle bana ulaştırabilirseniz çok sevinirim, ben gerekli düzenlemeleri ve blog linklerinizi üzerine yazacağım. Fotoğraflarınızı, başlığına blog adresinizle beraber mail aracılığıyla bana ulaştırabilirsiniz. Mail yoluyla ulaştırmada sorun yaşıyorsanız ayrıntılı fotoğraflarınızı blogunuza ekler ve bana haber verirseniz oradan da alabilirim.
Bana ulaşan çalışmalarınızı 10 ekimden sonra yayımlamaya başlayacağım
Etkinliğimiz isteyen herkesin katılımına açıktır, haber vermeniz yeterli.
Katılan ve destek olan herkese Teşekkürlerimle...
iletişim adresim...♥♥♥ eylulbahcesi-hobi@hotmail.com ♥♥♥

www.eylulbahcesi.blogspot.com

ÖRGÜÇANTAM dedi ki...

canım çok güzel olmuş ellerine sağlık.

şirin'den esintiler... dedi ki...

Nagihancığım;
Uzun bi aradan sonra önce koca bi merhaba sana. Çok oldu kapını çalmayalı. Bi bakayım dedim sabah ne var ne yok. Senin blogda gördüğümü bi başka yerde görünce içime bir kuşku düştü:(( Acaba haberin var mı?
aşağıda vereceğim linkte senin erkek bebişlere yaptığın maviş yelek var. Haber vereyim dedim. Eğer o adresin senle ilgisi yoksa resmen emek hırsızlığına girer bu. Senin açıklamanı bekliyorum.

şirin'den esintiler... dedi ki...

http://www.orgudantel.com/page/3

nagice dedi ki...

of of bıktım bu emek hırsızlarından..

hazalca dedi ki...

ne kadar şirin olmuş eline sağlık.bu aralar kızlar için bişeyler örmem lazım.doğumgünleri var bir çok.belki bunu deneyebilirim.

日月神教-向左使 dedi ki...

AV,無碼,a片免費看,自拍貼圖,伊莉,微風論壇,成人聊天室,成人電影,成人文學,成人貼圖區,成人網站,一葉情貼圖片區,色情漫畫,言情小說,情色論壇,臺灣情色網,色情影片,色情,成人影城,080視訊聊天室,a片,A漫,h漫,麗的色遊戲,同志色教館,AV女優,SEX,咆哮小老鼠,85cc免費影片,正妹牆,ut聊天室,豆豆聊天室,聊天室,情色小說,aio,成人,微風成人,做愛,成人貼圖,18成人,嘟嘟成人網,aio交友愛情館,情色文學,色情小說,色情網站,情色,A片下載,嘟嘟情人色網,成人影片,成人圖片,成人文章,成人小說,成人漫畫,視訊聊天室,性愛,性感影片,正妹,聊天室,
情色論壇

Related Posts with Thumbnails
Related Posts with Thumbnails