30 Ekim, 2008

ORDA BİR KÖY VAR UZAKTA..Bingöl-Karlıova 'nın mini mini birleri..
İlk okuma formuna elimizdeki hikayeleri değerlendirmek için yazdığım maile gelen ilk cevaba yollama kararı almıştım.ve bu arada Bingöl'den funda hnm.în maili geldi.karşılıklı yazışmalarımızın ardından kolimizi gönderdim.Ve sağolsun oda bizim için öğrencilerinin resimlerini gönderek bizim sınıfımızı öğrencileriyle paylaştı.toplumsal gönüllülük ilkesi ile sizde bir şeyler yapmak isterseniz bana ulaşabilirsiniz. seviller@gmail.com gördüğünüz gibi öğrencilerin durumu ortada.kırtasiye ve kitap eksiğini dışında sanırım dikkatinizi çekecektir öğrencilerin pantolon-çorap ve hatta görüldüğü gibi terlikle okula gelmişler ayakkabı eksikleri görülüyor.Bizim çocuklarımızın beğenmediği ,azıcık ayağını versa giymem dediği ayakkabılara,bu kalem küçüldü yada rengini beğenmiyorum dediği kaleme silgiye ne çok ihtiyaçları var değilmi??sadece bunlar değil daha yüzlerce okulda yüzlerce öğrenci var böylee..Benim duyarlı takipçilerimin mutlaka bir şeyler yapacağını düşünüyorum.Altınörgü form'dan arkadaşlarımın desteğide geldi.sağolsunlar.Bende sınıfımızdan bir şeyler ayarlamaya çalışıyorum.Yeni değil ama temiz giyilmiş eşyalarımızı göndermek için hazırlanıyoruz.şimdiden hepinize teşekkürler

3 yorum:

nalan dedi ki...

Canım çok hayırlı bir iş yaptın eline sağlık forumda bir dahaki etkinliğe bu okula yapabiliriz belkide güzel olur.

Adsız dedi ki...

Verdiklerinizin gonderdiklerinizin Allah kat kat karsiligini verir, hem de kendi begenmedigi giymedigi bir esyanin kalemin degerini ogreniyor evdeki cocuklar; oyle imreniyorum ki dunyanin obur ucundan okudukca.
Serra

serap dedi ki...

merhaba arkadaşım senden Allah razı olsun demek istiyorum tekrar, böyle hayırlı bir şeye bizide ortak ettin çok çok teşekkürler.. önümüzde ki haftasonuna kadar okuldan bayağı bir yardım toplanır diye düşünüyorum.. çevremde geniştir hepsi zengin okul dışında onlardan da yardım umuyorum.. inşallah güzel şeyler çıkıcak ortaya.. yararlı olabilirsem ne mutlu bana.. öğretmeni ekledim.. tam adres yokmu yani o gönderdiğin ptt şubesine mi göndericez ?
hayırlı günler...

Related Posts with Thumbnails
Related Posts with Thumbnails